ozcelikhydraulic Telefon +90 312 354 12 32
ozcelikhydraulic Mail info@ozcelikhydraulic.com
ozcelikhydraulic Adres Ostim OSB. 1230 Cad. No:24 Ostim / Ankara - Türkiye

ÜRETİM

Firmamız Özçelik Hidrolik, hidrolik silindirler ile hidrolik devre boruları üretmekte ve gelen taleplere en verimli şekilde çözüm sunabilmek için müşterileriyle ilk tasarım aşamasından itibaren çalışmaktadır.

Hidrolik silindir tasarımları ilgili projenin teknik şartlarına uygun olarak yapılmaktadır. Müşteri talepleri doğrultusunda projelendirme ve teknik resim detayları oluşturulmakta, tasarım çalışmaları tamamlanan projeler üretim öncesinde müşteri onayına sunularak, onay sonrasında üretim çalışmalarına başlanmaktadır.

Kalite kontrol birimimiz, üretimi yapılan silindirlerin yüksek kaliteye sahip olmaları için her aşamada gerekli özeni gösterip, belirli testlere göre hareket ederek; silindirlerin, üretim hattından maksimum kalitede geçmesini sağlar.

50 yılı aşkın tecrübesi olan uzman kadromuz ile projelerinize tasarım desteğinden üretiminin gerçekleştirilmesine kadar hizmetinizdeyiz.

Teknik ekipmanlarımızın çalışma süreçlerini takip ediyor, bakım ve onarımlarını aksatmıyor, üretim hattına alınan ürünleri özenle takip ederek müşterilerimize ulaştırıyoruz. Üretimini gerçekleştirdiğimiz tüm ürünlerimiz özelliklerini kaybetmeden uzun süre çalışabilmesi için gerekli tüm kontroller kendi bünyemizde ilgili teknik kadromuz tarafından yapılmaktadır.

 

TAMİR ve BAKIM

Hidrolik silindirleriniz operasyon basıncını sağlamıyor olabilir, iç ve dış yağ kaçakları olabilir. Arızalı hidrolik silindirlerinizi firmamıza gönderebilirsiniz ya da talebiniz üzere sahanızda analiz gerçekleştirebiliriz. Arızalı hidrolik silindirinizi katalog ve veri sayfalarını temin ederek öncelikle basınç değerlerini kontrol ediyoruz. Silindiri katalog ve veri sayfalarının önlendirmelerine göre demonte ediyoruz. Arızalı ve hasar görmüş aksamların tespitlerini gerçekleştiriyor ve sizlere rapor halinde sunuyoruz. Raporumuz ve bakım teklimiz ile birlikte yeni silindiri de tekli‹mizde sunuyoruz. Firmamızda gerçekleştireceğimiz hasar tespitleri için ücret talep etmiyoruz. Siparişiniz sonrasında silindirinizi gerekli aksam ve parçalarını değiştirerek, gerekli bölgeleri işledikten sonra bütünleştiriyoruz. İlgili basınç testlerinin tekrar yapılmasından sonra fi‹rmanıza garantili olarak teslim ediyoruz.

  • Tek etkili silindirler 
  • Çift etkili silinidirler 
  • Teleskopik silindirler 
  • Açısal motorlar 
  • Tandem silindirler 
  • Çift milli silindirler 
  • Yüksek basınç silindirleri 
  • Özel amaçlı imal edilmiş silindirler


 
Özçelik Hidrolik