ozcelikhydraulic Telefon +90 312 354 12 32
ozcelikhydraulic Mail info@ozcelikhydraulic.com
ozcelikhydraulic Adres Ostim OSB. 1230 Cad. No:24 Ostim / Ankara - Türkiye

Özçelik Hidrolik olarak biz;

1973 yılında Sebahattin ÖZÇELİK tarafından kurulmuş olan Özçelik Hidrolik, üretim tecrübesi ile müşterilerine uluslar arası kalite standartlarına uygun, yüksek kaliteli, uygun maliyetli ürünler sunar.

Özçelik Hidrolik olarak, demir-çelik, çimento, iş makinası, madencilik, hafriyat gibi sektörlerde doğan ihtiyacı, özel tasarım hidrolik silindirler ve diğer birçok uygulamalara kadar hidrolik silindir tasarımı ve üretiminde uzmanlaşmıştır. Firma değerlerimiz, çalışanlarımızın bilgi ve tecrübeleri, güçlü iş birliklerimiz ile sektörde ihtiyaç duyduğunuz kaliteli ürün ve hizmetleri sağlıyoruz, ihtiyaçlarınıza zamanında çözümler sunmak için çalışıyoruz. Teknik ekipmanlarımızın çalışma süreçlerini takip ediyoruz. Gerek üretim ve satışlarımızı, gerekse servis olarak müşteri memnuniyetini artırmak amacıyla tüm ürün ve hizmetlerimizde gelişmelere önem veriyoruz. İyileştirme ve geliştirme çalışmalarımızın işimizin devamlılığı konusunda bir gereklilik olduğunu biliyor ve bunu devam eden bir süreç olarak görüyoruz.

Özçelik Hidrolik olarak 50 yılı aşkın süredir hizmet verdiğimiz bu sektörde, her bir yapının çok daha sağlam olmasını sağlayan çözümlerimiz ile yanınızdayız.
Özçelik Hidrolik